Dongguan Xin Bao Instrument Co., Ltd.

Twój lider w testowaniu niezawodności sprzętu - Od 1978 roku

Dom O nas

Historia

Orzecznictwo
Chiny Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Certyfikaty
To moja druga współpraca z OTS, maszyna jest bardzo dobra i szybka. Czekamy na kolejne zamówienie.

—— Vinod Kumar Pandey

OTS jest bardzo profesjonalnym producentem dla naszej spersonalizowanej maszyny. Jakość jest bardzo zaskakująca w tak przyjaznej cenie.

—— Kohut Gabor

Odwiedziłem fabrykę OTS przed złożeniem zamówienia. Lubię ich maszyny produkcyjne i doświadczonych techników. Teraz mamy roczny porządek od nich, zawsze jest to szczęśliwa współpraca z nimi.

—— Chris

Im Online Czat teraz

Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd.
Podstawa produkcji Magazyn Zespół sprzedaży Wystawa Aktywność pracownika You-OTS Aktywność pracownika Zespół sprzedaży 2019 Wycieczka do Langkawi w Malezji 2019 Wycieczka do Langkawi w Malezji

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : OTS
Ilość pracowników : 120~200
Coroczne wyprzedaże : 1000000-1500000
Rok założenia : 1978
pc Export : 70% - 80%
W lutym 1978 r. Tajwan zaczął rozwijać lokalną gospodarkę, powstało wiele fabryk. OTS wykorzystał tę okazję, aby rozpocząć badania i produkcję na Tajwanie, aby zaspokoić potrzeby rynku.

W styczniu 1998 r. OTS zaczęło wkraczać na rynek lądowy wraz z rosnącą potrzebą sprzętu testowego.

We wrześniu 2009 r. OTS założyła drugą bazę produkcyjną w Chashan, Dongguan po ponad 10 latach badań. Zespół ds. Rozwoju i badań jest również w trakcie budowy.

W marcu 2012 r., W ramach rządowej polityki zachęcającej i potencjalnych potrzeb rynkowych, OTS utworzyło departament zamorski. OTS stosuje również certyfikat CE dla wszystkich produktów.

W 2013 r. Departament Badań i Rozwoju zakończył badanie komory wysokościowej, pomieszczenia o podwyższonej wilgotności powietrza, komorę cyklu termicznego Rapid-rate (Linear 20 ℃ / min), tester klimatu połączony solą natryskową (ASTM-G85) i oddany do produkcji.

W maju 2015 r., Aby zapewnić lepszą obsługę klientów na całym świecie, OTS rozszerzyło oddziały na rynku krajowym, takie jak Suzhou, Taizhou; za granicą, takich jak Singapur, Wietnam, USA i Europa. Na razie oddziały i agencje OTS obsługiwały ponad 1000 klientów na całym świecie. W tym samym czasie,

W marcu 2016 r. Fabryka OTS przeszła normę ISO 9001. W październiku fabryka wprowadziła zaawansowaną maszynę do cięcia dzierżawy.

W marcu 2017 roku firma OTS rozpoczęła budowę dwóch laboratoriów: laboratorium środowiskowego i laboratorium fizycznego. W międzyczasie OTS rozszerzyła departament zamorski w budynku Wandy. 3 maja OTS zaakceptował kontrolę TUV jako wykwalifikowany producent w branży maszynowej.

W tym roku roczna sprzedaż OTS wyniosła ponad 1 500 000 USD.

W maju 2018 r. OTS jest uznawany przez rząd za "przedsiębiorstwo high-tech".

Szczegóły kontaktu
Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Andy Xiao

Tel: 86-13450034518

Faks: 86-0769-23051693

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)