Dongguan Xin Bao Instrument Co., Ltd.

Twój lider w testowaniu niezawodności sprzętu - Od 1978 roku

Dom ProduktyKomora do badania warunków atmosferycznych UV

Wysokowydajna komora testowa UV do badania warunków atmosferycznych Materiały korpusu ze stali nierdzewnej / maszyna do testowania UV / sprzęt do testowania UV

Orzecznictwo
dobra jakość Komora do badań środowiska na sprzedaż
dobra jakość Komora do badań środowiska na sprzedaż
To moja druga współpraca z OTS, maszyna jest bardzo dobra i szybka. Czekamy na kolejne zamówienie.

—— Vinod Kumar Pandey

OTS jest bardzo profesjonalnym producentem dla naszej spersonalizowanej maszyny. Jakość jest bardzo zaskakująca w tak przyjaznej cenie.

—— Kohut Gabor

Odwiedziłem fabrykę OTS przed złożeniem zamówienia. Lubię ich maszyny produkcyjne i doświadczonych techników. Teraz mamy roczny porządek od nich, zawsze jest to szczęśliwa współpraca z nimi.

—— Chris

Im Online Czat teraz

Wysokowydajna komora testowa UV do badania warunków atmosferycznych Materiały korpusu ze stali nierdzewnej / maszyna do testowania UV / sprzęt do testowania UV

Chiny Wysokowydajna komora testowa UV do badania warunków atmosferycznych Materiały korpusu ze stali nierdzewnej / maszyna do testowania UV / sprzęt do testowania UV dostawca

Duży Obraz :  Wysokowydajna komora testowa UV do badania warunków atmosferycznych Materiały korpusu ze stali nierdzewnej / maszyna do testowania UV / sprzęt do testowania UV

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Dongguan, China
Nazwa handlowa: OTS
Orzecznictwo: CE/ISO
Numer modelu: XB-OTS-UVB

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Standardowa skrzynia ze sklejki eksportowej nadaje się do transportu różnego i dalekiego zasięgu
Czas dostawy: 20 dni roboczych po złożeniu depozytu
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: Zestawy z 300 miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Rozmiar maszyny: 500 × 1300 × 1460 (D × W × H) mm Zakres tamp: RT + 10 ℃ ~ + 70 ℃
Wahania temperatury: ± 1 ℃ Jednorodność temp: ± 3 ℃
Zakres wilgotności: ≥95% R · H Odległość między lampami: 70mm
materiał: Ze stali nierdzewnej

Komora klimatyczna UV Professional Advanced Technology UV

Zastosowania:

UV Accelerated Weathering Tester jest najczęściej stosowanym na świecie, może być stosowany w większej liczbie laboratoriów na całym świecie niż jakikolwiek inny przyspieszony tester wietrzenia. Jest szeroko stosowany w branży, np. W tuszu drukarskim, farbie, pastach, drukach, opakowaniach, samochodach dostawczych, metalach, elektronach, medycynie ... i tak dalej.

Przyspieszony UV Tester wietrzący, symuluje szkodliwe skutki długotrwałego narażenia materiałów i powłok na zewnątrz, wystawiając próbki testowe na działanie zmiennych warunków najbardziej agresywnych składników wietrzenia - promieniowanie ultrafioletowe, wilgoć i ciepło. Komora pogodowa z przyspieszonym promieniowaniem UV wykorzystuje lampy fluorescencyjne, aby zapewnić widmo promieniowania wyśrodkowane na długości fal ultrafioletowych. Wilgoć jest zapewniona przez wymuszoną kondensację, a temperatura jest kontrolowana przez grzejniki.

Parametry techniczne :

Model XB-OTS-UVB
Rozmiar maszyny 500 × 1300 × 1460 (D × W × H) mm
Zakres temperatur RT + 10 ℃ ~ + 70 ℃
Wahania temperatury ± 1 ℃
Jednorodność temp ± 3 ℃
Zakres wilgotności ≥95% R · H
Odległość między lampami 70mm
Odległość między próbkami a lampami 50 ± 2 mm
Źródło światła UVA-313 8 szt
Długość fali zakresu promieniowania UV 280 ~ 315 nm
Rozmiar standardowego okazu 75 × 150 mm (dostępne na zamówienie)
Waga netto 150 kg

Funkcja :

* Nasza seria komór do starzenia UV zawiera 4 różne typy pudełek do starzenia UV, QUV / se, QUV / basci, QUV / spray i QUV / cw. Może spełniać standardy testowania powłok, tuszu, klejów, produktów z tworzyw sztucznych i innych branż.

  • Różne metody i procedury testowe: automatyczne sterowanie, monitorowanie i wyświetlanie w czasie rzeczywistym.
  • Temperatura ramki próbki: Temperatura próbki BPT wyświetla bezpośrednio i automatycznie steruje.
  • Kontrola kondensacji: Bezpośrednie wyświetlanie kondensacji i automatyczne sterowanie.
  • Kołowy sposób: Bezpośrednie wyświetlanie światła, kondensacji i natryskiwania oraz automatyczne sterowanie.
  • Lekkie natężenie napromienienia: W procesie testowania można ustawić energię i czas napromienienia światłem oraz monitorowanie.
  • Woda w sprayu: Regulowana i wyświetlana, automatyczne sterowanie, proces testowy można ustawić czas natryskiwania.
  • Funkcja kalibracji: Automatyczna kalibracja temperatury, wygodna, szybka.
  • Funkcja alarmu: automatyczny alarm.
  • Sposób zaopatrzenia w wodę: automatyczna woda zasilająca.
  • Metoda połączenia z komputerem: RS232

Struktura komory:

Komora wykorzystująca produkcję sprzętu CNC, zaawansowaną technologię, płynne linie, ładny wygląd

Komora wykonana jest z płyty ze stali nierdzewnej klasy SUS # 304 o grubości 1,0 mm, a spód podwozia ma zbiornik na wodę, a jego ogrzewanie generuje parę wodną, ​​gorącą parę, dzięki czemu można utrzymać wilgotność względną w komorze testowej na poziomie 95% RH i utrzymanie względnie wysokiej temperatury.

Wycinek do badań stanowi ścianki boczne komory, tak że tył próbki wystawiony na zimno w powietrzu wewnętrznym, powietrze wewnętrzne doprowadzone do spadku temperatury powierzchni próbki do poziomu niższego niż temperatura pary stopnie. Ta inna temperatura prowadzi do pojawienia się próbki, jej powierzchnia jest zawsze w całym cyklu kondensacji, generując kondensację wody w stanie ciekłym.


Ten produkt kondensacji jest bardzo stabilny, czysta woda destylowana, czysta woda w celu poprawy odtwarzalności testu przy jednoczesnym unikaniu plam. w kanale pojedynczy okrągły system robin, jeden tylko importowany wentylator osiowy w celu poprawy przepływu powietrza, wydajność grzewcza znacznie poprawiona jednorodność temperatury komory

Lampy: lampa UVA lub UVB, 40 W / każda lampa

UVA-340 jest najlepszym wyborem dla symulowanego doskonałego analogowego krytycznego krótkiego zakresu długości fali widma słonecznego, zakres widma zakresu długości fal od 315 do 400 nm. Promieniowanie UVA-340 wytwarzało jedynie widmo długości fali UV na słońcu.


Chociaż te światło UV o naturalnej długości fali może zmaksymalizować przyspieszony test, spowoduje to również, że część materiału nie będzie do siebie pasować faktyczna degradacja zniszczenia.

Żywotność lampy: 1600 ~ 1800 godzin (lampy importowane).

Rurociąg uruchamia się co 400 godzin, z kolei wymiana lampy górnej i dolnej, aby zapewnić równomierne promieniowanie każdej lampy, przy jednoczesnym zapewnieniu, że moc wyjściowa jest zawsze utrzymywana na średniej wartości, ta średnia zawsze pozostaje względnie stabilna, nie należy zmienia się w czasie.

W świetle po 400-450 godzin każdy rząd lamp musi zmienić świetlówkę

Podczas wymiany lamp lampy należy wytrzeć naczynie z suchą wodą i oczyścić oraz unikać tworzenia się kamienia

Woda i zużycie: czysta woda lub woda destylowana 8 litrów / dzień

Układ sterowania:

1. kontrola temperatury:

Poziom optyczny reakcji nie jest wrażliwy na zmiany temperatury, jednak szybkość reakcji wtórnych i wynikająca stąd zmiana temperatury są ściśle powiązane. Ogólnie rzecz biorąc, wraz ze wzrostem temperatury rośnie prędkość reakcji, więc w badaniu ekspozycji na promieniowanie UV bardzo ważne jest kontrolowanie temperatury, tym ważniejsze jest przyspieszenie temperatury testowej, a materiał testowy zastosowany w praktycznym zastosowaniu odpowiada najwyższej temperaturze napotkałem. Temperaturę urządzenia ustawia się na proces ultrafioletowy w 50 ℃ ~ 70 ℃ w dowolnym punkcie, w zależności od poziomu oświetlenia i temperatury w pomieszczeniu. Urządzenie kontrolujące temperaturę jest regulowane przez mikrokomputer z funkcjami obliczeniowymi w urządzeniu, aby sterować nagrzewnicą powietrza, podgrzewaczem wody itp. W celu uzupełnienia szeregu układów.

2. Kontrola wilgotności:

Wraz ze wzrostem temperatury materiał uszkadzający wilgoć gwałtownie wzrośnie. Dlatego, podobnie jak na mokro, kontrola temperatury jest podstawowym wymogiem. Ponadto, efektem jest przyspieszenie wymagane do utrzymania środowiska o wysokiej temperaturze w mokrym procesie. Dlatego temperatura kondensacji w procesie jest ustawiona na 40 ℃ ~ 60 ℃ w dowolnym punkcie.

3. System grzewczy:

1 'za pomocą szybkiej elektrycznej rury grzewczej w kształcie litery U ze stopu tytanu

System kontroli temperatury i oświetlenia 2 'jest całkowicie niezależny

3 'moc wyjściowa przez algorytmy mikrokomputerowego sterowania temperaturą w celu osiągnięcia wysokiej precyzji i wydajności energetycznej

4 'z funkcjami systemu ogrzewania zapobiegającego przegrzaniu:

(a) tablica z kolorowym dotykowym urządzeniem do kontroli temperatury lub programatorem cyfrowym przyciski kontrolera temperatury sterują mocą grzewczą za pomocą rachunku mikrokomputerowego, samostrojenia PID, tablica monitorująca za pomocą standardowego czujnika temperatury PT100.

(b) temperatura zlewu z programowaniem kolorowego ekranu dotykowego regulator temperatury ogrzewanie Korea, zlew umieszczony w dolnej skrzyni, wbudowane grzejniki elektryczne plus. Podczas testu sekcja testowa jest procesem ciemnej kondensacji, w którym wytwarzane są nasycone szafy parowe, wymagają wyższych temperatur spotykanych, gdy względnie zimna powierzchnia próbki pary kondensuje się na powierzchni matrycy

Urządzenia bezpieczeństwa:

Ochrona przed wyciekiem
Zabezpieczenie przed przeciążeniem
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Alarm dźwiękowy
Brak wody, ochrona gruntu

Dlaczego właśnie my

1. Najpierw klient, nasz personel zawsze nadaje najwyższy priorytet doświadczeniu klienta.

2. Szybka dostawa, możemy dostarczyć twoje zamówienie w ciągu jednego tygodnia, kiedy produkty w magazynie, zaproponujemy najbardziej odpowiedni sposób dostawy, z jego podstawą kosztów na twoje zamówienie i port rozładunku. Nasz współpracujący spedytor wyśle ​​twoje zamówienie w bezpieczny sposób.

3. Profesjonalni inżynierowie odpowiedzialni za wyspecjalizowane produkty, są oni szkoleni w naszej fabryce przez długi czas profesjonalistów, aby zapewnić Ci najlepsze rozwiązania i obsługę posprzedażną.

4. Długotrwałe użytkowanie produktu w celu zweryfikowania jego dokładności, musi zostać rygorystycznie przetestowane przed wysyłką, aby zapewnić, że produkt dostarczony do klienta może być z powodzeniem wykorzystany.

5. Zapewniamy co najmniej jeden rok bezpłatnych akcesoriów do naszych produktów, jeśli trzeba je wymienić, w tym koszty kuriera, dożywotnie wsparcie techniczne.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Leslie Lei

Tel: +8613829114157

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)