Dongguan Xin Bao Instrument Co., Ltd.

Twój lider w testowaniu niezawodności sprzętu - Od 1978 roku

Dom

Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd.

Orzecznictwo
Chiny Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Certyfikaty
To moja druga współpraca z OTS, maszyna jest bardzo dobra i szybka. Czekamy na kolejne zamówienie.

—— Vinod Kumar Pandey

OTS jest bardzo profesjonalnym producentem dla naszej spersonalizowanej maszyny. Jakość jest bardzo zaskakująca w tak przyjaznej cenie.

—— Kohut Gabor

Odwiedziłem fabrykę OTS przed złożeniem zamówienia. Lubię ich maszyny produkcyjne i doświadczonych techników. Teraz mamy roczny porządek od nich, zawsze jest to szczęśliwa współpraca z nimi.

—— Chris

Im Online Czat teraz

Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd.
Podstawa produkcji Magazyn Zespół sprzedaży Wystawa Aktywność pracownika You-OTS Aktywność pracownika Zespół sprzedaży 2019 Wycieczka do Langkawi w Malezji 2019 Wycieczka do Langkawi w Malezji

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : OTS
Ilość pracowników : 120~200
Coroczne wyprzedaże : 1000000-1500000
Rok założenia : 1978
pc Export : 70% - 80%
Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd, z własną marką - OTS, od początku swojej działalności w 1978 r. Poświęca się dostarczaniu profesjonalnych urządzeń testujących o najwyższej jakości.

Manufaktura w Dongguan

Posiadamy zaawansowaną i zaawansowaną technologię w produkcji komory do badań środowiskowych i mechanicznej maszyny testowej. Na przykład, komora temperatury i wilgotności, komora szoku termicznego, piekarnik wysokotemperaturowy, komora testowa UV, komora testowa ksenonu, komora do testowania deszczu, komora do badania pyłu, komora wysokościowa, tester mgły solnej, komora solna połączona z komorą temperatury i wilgotności, wejdź / napęd w komorach testowych, maszyna do prób rozciągania, maszyna do testów wibracyjnych, komora do badań wibracji połączona komora temperatury i wilgotności, tester uderzeniowy, maszyna do symulacji transportu ... Wszystkie maszyny są szeroko stosowane w różnych dziedzinach: instytucje badawczo-rozwojowe, instytucje kontroli jakości, uniwersytety, elektronika, komunikacja, oprzyrządowanie, samochody, tworzywa sztuczne, metal, materiały budowlane, lotnictwo itp.

W ramach ciężkiej pracy naszego działu rozwoju i badań oraz działu projektowego jesteśmy w stanie wyprodukować niestandardowe powłoki maszyn, system wewnętrzny, standardy testowania jako wymagania klientów. Ponadto nasz sprzęt spełnia różne międzynarodowe standardy: ISO, ASTM, DIN, EN, GB, BS, JIS, AMSI, UL, TAPPI, AATCC, IEC. Nasza fabryka corocznie akceptuje inspekcję TUV i jest uznawana przez rząd za przedsiębiorstwo high-tech.

Teraz mamy jedną główną bazę produkcyjną w Dongguan, oddział w Suzhou i biura w Azji Południowej, Europie, USA. W fabryce w Dongguan mamy laboratorium środowiskowe i fizyczne laboratorium na trzecim piętrze do szybkiego sprawdzania jakości przez naszych klientów. Ponadto, aby zaspokoić pilne potrzeby klientów, posiadamy pełne zapasy komór klimatycznych.

Dział Metalowy

W dziale produkcji większość techników ma ponad 10-letnie doświadczenie w kształtowaniu metali, spawaniu i montażu akcesoriów. Wyposażony w importowaną sprężarkę (BOEK / TECUMSEH) i komponenty elektroniczne (ABB / Siemens /

Panasonic / Saginomiya / Danfoss / Emkarate / Omron / Philips), usługa serwisowa maszyny OTS może działać ponad 10 lat. Przetestujemy maszynę przez 3–5 dni przed wysyłką i udzielimy 14-miesięcznej gwarancji na dożywotnią konserwację.

Obszar testowy

Nasza kultura współpracy : Być eksporterem TOP10 w tej dziedzinie. TOP10 nie tylko podsumowuje kwotę sprzedaży, ale także wyraża nasz cel, aby dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości klientom na całym świecie. Jako przedsiębiorstwo ponosimy odpowiedzialność społeczną za przedstawienie najlepszego „Made-in-China” na rynku globalnym.

Dzięki wyjątkowemu procesowi produkcyjnemu, innowacyjnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu, profesjonalnemu zespołowi sprzedaży i doskonałej obsłudze posprzedażowej, OTS jest gotowy wziąć udział w międzynarodowym rynku i dać przykład w tej dziedzinie.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Andy Xiao

Tel: 86-13450034518

Faks: 86-0769-23051693

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)